|  |  |  |  |  | 

Artykuły Felietony Nowości Porady Teksty

Listwa do zabudowy karnisza

Jak w szybki sposób nadać wnętrzu charakteru

Czasami niewiele potrzeba, żeby zmienić charakter pomieszczenia na bardziej stylowy i elegancki. Ciekawy i nietuzinkowy efekt można osiągnąć poprzez zamontowanie listwy do zabudowy karnisza. Jest to prosty i szybki sposób na stworzenie nowej aranżacji bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów.

Okno i jego oprawa jest jednym z najważniejszych elementów w domu. Nawet najbardziej estetyczna kompozycja może być zaburzona, przez wydawałoby się nieistotny detal. Odpowiednio dobrana listwa do zabudowy karnisza może spełniać nie tylko rolę maskującą, ale także dekoracyjną.

Tego typu rozwiązania pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznych. Szeroki wybór wzornictwa pozwala na dopasowanie listwy maskującej do praktycznie każdego pomieszczenia. W dostępnej ofercie można wyróżnić dwa podstawowe modele:
– prosty, wyglądem przypominające zabudowę kartonowo-gipsową,
– bardziej rozbudowany w kształcie litery L.
Chcąc osiągnąć jeszcze bardziej wyszukany efekt, można uzupełnić taki dodatek oświetleniem LED.

Proste listwy do zabudowy karnisza zapewne będą bardziej pasowały do nowoczesnych aranżacji. Klasyczny wystrój wnętrz będzie potrzebował natomiast nieco bardziej finezyjnych rozwiązań w postaci bogato zdobionej listwy maskującej.

listwa-do-zabudowy-karnisza

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Fotowoltaika Legionowo

    Fotowoltaika Legionowo

    Fotowoltaika w Legionowie jest coraz bardziej popularna jako sposób na pozyskiwanie energii ze słonecznej. Dzięki wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych, mieszkańcy miasta mogą generować własną, czystą i nieodnawialną energię, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla ich portfela. Fotowoltaika jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel i ropa. W Legionowie coraz więcej

  • Gdzie przydadzą się rolety dzień noc?

    Gdzie przydadzą się rolety dzień noc?

    Rolety dzień noc są bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem, które można zastosować w wielu różnych pomieszczeniach. Najczęściej są montowane w sypialniach, salonach i pokojach dziecięcych, ale z powodzeniem mogą być stosowane również w kuchniach, łazienkach czy pokojach gościnnych. Rolety dzień noc charakteryzują się unikalnym systemem, w którym specjalne płaty materiału przesuwają się jeden nad drugim,